Web Tasarım ve Uygulama

10 yılı aşkın süredir Ankara'da Web Tasarım konusunda 200+ müşterimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

10 Yılı aşkın sektör tecrübesi ile TALK Medya ekibi sizlere kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak, şirketiniz için yeni bir vitrin yaratacak teknolojik yenilikleri takip eden Web Siteleri hazırlamaktadır.

Yarattığımız özgün tasarımlar ve yazılım altyapıları ile Arama Motoru Dostu, Teknolojik olarak yenilikçi ve ziyaretçilerinizi kolaylıkla etkileyebileceğiniz bir web sitesi sahibi olacaksınız.

Kurumsal Web Sitesi

Şirketinizin kurumsal yapısına tamamen uygun ve kurumsal kimliğinize yenilik katacak bir çalışma ile tamamen vizyoner bir vitrin yaratmak için Kurumsal Web Sitesi çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörel Web Sitesi

Şuanda birçok sektör için geliştirdiğimiz İçerik Yönetim Sistemleri üzerine çalışmalarımız mevcut. Bu konularda size en hızlı çözümü sağlayabileceğimizi düşünüyoruz. Özel Tasarım ile kullanabileceğiniz İçerik Yönetim Sistemi entegrasyon paketlerimiz için bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı olarak çözüm sağlayabileceğimiz sektörler Medikal Sektörü, Gayrimenkul Sektörü, İnşaat Sektörü, Kişisel Gelişim ve Portal Sektörü, Hızlı Kurumsal Site…

Arayüz Tasarımı Hizmeti

Geliştirmiş olduğunuz bir kurumsal online sisteminiz var ve bu sistem için entegre çalışabilecek Kullanıcı Dostu bir arayüz tasarımına ihtiyacınız var. Bu konuda kurumsal ve bireysel tasarım çözümleri sunmaktayız. Hazırladığımız tasarım dosyalarını sizin hali hazırdaki yazılımınıza entegre etme işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

E-Ticaret Tasarımı

Hali hazırda çalışan bir E-Ticaret siteniz mi var? Tasarımını mı değiştirmek istiyorsunuz? Bu konuda da sizleri tecrübeli ekibimizin yönlendirmesi ile satış rakamlarınızı da etkileyecek olan tasarım değişiklikleri için yönlendiriyor bu değişiklikler için akıllı tasarım desteği sağlıyoruz. Talep ederseniz hazırladığımız arayüzlerin entegrasyonunu gerçekleştirebiliyoruz.

Web Tasarım
Hizmeti almak için

İhtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanmış bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Hemen bizimle iletişime geçin!